*Okazja* Mieszkanie 63.7 m² + dwa garaże

Nieruchomości Mieszkania

Opublikowano: 16-03-2024 | Wygaśnie: 14-06-2024

219 000,00 zł

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Dodane przez:
brokermarket
Lokalizacja: Polska
Warmińsko-mazurskie
Tatyzy
Telefon: pokaż numer telefonu...

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 63,7
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 1
Imię i nazwisko agenta: Broker Market
Adres e-mail agenta: biuro@brokermarket.pl

Opis

Na sprzedaż duże, przestronne mieszkanie w wyremontowanej, kameralnej, zamieszkałej przez 4 rodziny kamienicy.

Oferowane mieszkanie posiada doskonały rozkład pomieszczeń i ekspozycję okien na północ, wschód i zachód. To doskonała propozycja dla osób poszukujących przestrzeni z potencjałem aranżacyjnym. W ramach oferty zawarte są dwa garaże, które znajdują się na posesji, tuż obok wejścia do budynku. Do garaży doprowadzony jest prąd. Do mieszkania przynależy także piwnica o powierzchni 10 m.

Powierzchnia garaży:

2 x 17m

Powierzchnia mieszkania:

Korytarz: 5,5 m

Kuchnia: 11 m

Łazienka: 5.2 m

WC: 2 m

Pokój I: 20 m

Pokój II: 11 m

Pokój III: 9 m

To mieszkanie oferuje nieograniczone możliwości aranżacyjne, które pozwalają na dopasowanie przestrzeni do własnych potrzeb:

Istnieje możliwość stworzenia otwartej przestrzeni poprzez połączenie kuchni z największym pokojem. Poprzez takie rozwiązanie można uzyskać imponującą przestrzeń dzienną o powierzchni aż 31 m, którą dodatkowo można rozszerzyć o korytarz (+ 5,5 m)

Istnieje też możliwość wydzielenia dodatkowego pokoju. Dzięki istniejącemu układowi pomieszczeń i ilości okien, można także wyodrębnić dodatkową, trzecią sypialnię. Dodatkowo, istnieje opcja zlikwidowania WC i połączenia go z łazienką, co prowadzi do uzyskania większego i bardziej przestronnego korytarza prowadzącego do części sypialnianej.

Te możliwości aranżacyjne stanowią jedynie wstęp do potencjału, jaki oferuje to mieszkanie. Zapraszamy na prezentację nieruchomości, by przekonać się, jakie możliwości oferuje ta przestrzeń.

Mieszkanie aktualnie ogrzewane jest przy użyciu pieca opalanego drewnem, który znajduje się w kuchni. Istnieje możliwość przeniesienia pieca do piwnicy lub skorzystania z programu "Ciepłe mieszkanie" i podłączenia się do miejskiego systemu ogrzewania korzystając z dofinansowań. Obecnie czynsz wynosi 490 zł na dwie osoby.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Sprzedam Oxycontin 80mg

<p><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Contact me now if you are interested in purchasing. </font></font><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><fo...

600,00 zł

Kup leki na cukrzycę i odchudzanie i nie tylko

<p><font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Buy diabetes and weight loss medicines and more WhatsApp: +420739910318 </font></font><br /> <font style="vertical-align:...

600,00 zł

Wys,okiej jakoś,ci leki O.T.C sprzedawane bez recepty

<p>Kup środki przeciwbólowe, tabletki nasenne, pigułki dietetyczne, pigułki aborcyjne, suplement fitness itp.Whatsapp +420739910318 Telegram: https://t.me.//marcokimin<br /> Adipex, Oksykotyna, Hypnog...

600,00 zł

Dostępne oryginalne leki

<p>Małe i duże ilości, suplement fitness, lek przeciwbólowy Tabletki nasenne, odchudzające itp. Adipex, oksykotyna, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Adderall, Ritalin, Fentanyl, Subutex, Concert...

600,00 zł (do negocjacji)