Gotowiec inwestycyjny, lokale usługowe w centrum

Opublikowano: 16-03-2024 | Wygaśnie: 14-06-2024

630 000,00 zł

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Dodane przez:
brokermarket
Lokalizacja: Polska
Warmińsko-mazurskie
Plac Zwycięstwa
Telefon: pokaż numer telefonu...

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 100
Ogrzewanie: miejskie
Imię i nazwisko agenta: Broker Market
Adres e-mail agenta: biuro@brokermarket.pl

Opis

3 lokale usługowe położone w ścisłym centrum Gołdapi, na Placu Zwycięstwa. Gotowiec inwestycyjny, stały, pasywny dochód.

Na sprzedaż trzy, odseparowane, indywidualne lokale usługowe do których prowadzi elegancka klatka schodowa - łączna powierzchnia 100 m.

Wszystkie lokale są od wielu lat wynajmowane, co przynosi stały, pasywny dochód właścicielom. Nowy nabywca ma możliwość przejęcia uczciwych i wypłacalnych najemców.

Wejście do budynku od ulicy, przez automatyczne drzwi przesuwne, tuż obok znajduje się parking i rynek miejski. Lokale mają powierzchnię: 57 m, 28 m i 11 m. Każdy z nich posiada własną łazienkę i pomieszczenie gospodarcze. W największym z lokali mieści się bardzo dobrze prosperujący salon kosmetyczny, tuż obok prowadzona jest działalność biurowa, najmniejszy lokal wynajmowany jest jako magazyn. Cały budynek ogrzewany jest obecnie przez wspólnotę mieszkaniową, zarządzającą przyległym blokiem. Podłączone zostało również przyłącze gazowe.

Zapraszamy na prezentację nieruchomości, podczas której przekażemy zainteresowanym informacje dotyczące jej rentowności i wysokości opłat administracyjnych.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze