94m2, 4 pokoje, 2 piętro, ogród

Nieruchomości Mieszkania

Opublikowano: 12-03-2024 | Wygaśnie: 10-06-2024

270 000,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Dolnośląskie

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 94
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 2
Rok budowy: 1920
Ogrzewanie: kominkowe
Imię i nazwisko agenta: Karolina Popiel
Adres e-mail agenta: karolina.popiel@crystal-home.pl

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w miejscowości Piotrowice Świdnickie

w skład mieszkania wchodzą:

- salon

- 3 pokoje

- garderoba

- kuchnia

- pralnia

- przedpokój

- łazienka

- pomieszczenie gospodarcze

- komórka

Przedstawiamy Państwu przytulne mieszkanie położone niedaleko Świdnicy, w urokliwej miejscowości Piotrowice Świdnickie. Kilka lat temu mieszkanie przeszło gruntowny remont, w trakcie którego wymienione zostały wszystkie instalacje. Obecnie konieczne jest jedynie odświeżenie wnętrza.

W lokalu zastosowano bardzo efektywne rozwiązanie ogrzewania - kominek z rozprowadzonym płaszczem wodnym. Zapewnia on przytulną atmosferę i jest ekonomicznym sposobem na utrzymanie ciepła. Istnieje także możliwość przekształcenia jednego z pomieszczeń gospodarczych w kolejny pokój, co zwiększy funkcjonalność mieszkania. Powierzchnia mieszkania po podłodze to 114 m2 - różnica wynika ze względu na skosy w mieszkaniu.

Dodatkowym atutem tego mieszkania jest fakt, że przy kamienicy znajduje się wspólny ogródek, który można korzystać razem z innymi mieszkańcami. Ponadto, istnieje możliwość dzierżawy dodatkowego ogródka od gminy, który jest przeznaczony wyłącznie dla tego konkretnego mieszkania. Dla wygody mieszkańców, w pobliżu budynku znajduje się wiata na drewno oraz duża komórka na przechowywanie sprzętów, rowerów i innych przedmiotów.

Otoczenie kamienicy jest również przyjazne dla rodzin z dziećmi, ponieważ tuż obok znajduje się duży plac zabaw. Miejscowość, w której znajduje się mieszkanie, jest bardzo dobrze skomunikowana z miastem, a dla dzieci kursują autobusy szkolne.

Warto również podkreślić, że kamienica została wyposażona w nowy dach, co stanowi dodatkową zaletę i gwarantuje ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

W bardzo niedalekiej przyszłości ma się zacząć termomodernizacja całego budynku ( remont klatki schodowej oraz remont i ocieplenie elewacji.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat tego mieszkania, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Cena do negocjacji

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Naszym klientom oferujemy:

Opiekę prawną

10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin

10% - 15% rabatu na zakupy w Domino

15% rabatu w BelPol

Rabaty do OBI

Świadectwo energetyczne w 48h

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8 ,

Karolina Popiel, numer licencji 23766

tel. +48 731 246 561

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Kup leki na cukrzycę i odchudzanie i nie tylko

<p><font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Buy diabetes and weight loss medicines and more WhatsApp: +420739910318 </font></font><br /> <font style="vertical-align:...

600,00 zł

Wys,okiej jakoś,ci leki O.T.C sprzedawane bez recepty

<p>Kup środki przeciwbólowe, tabletki nasenne, pigułki dietetyczne, pigułki aborcyjne, suplement fitness itp.Whatsapp +420739910318 Telegram: https://t.me.//marcokimin<br /> Adipex, Oksykotyna, Hypnog...

600,00 zł

Dostępne oryginalne leki

<p>Małe i duże ilości, suplement fitness, lek przeciwbólowy Tabletki nasenne, odchudzające itp. Adipex, oksykotyna, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Adderall, Ritalin, Fentanyl, Subutex, Concert...

600,00 zł (do negocjacji)

3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM, STARE MIASTO

<p>3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM</p><p></p><p>Bez prowizji i podatku PCC</p><p></p><p>W ofercie różne powierzchnie mieszkań.</p><p></p><p>Na osiedlu mieszczą się komfortowe i funkcjonalne mieszkani...

819 000,00 zł