Apartamenty w Vincitore Volare - 8% zwrotu

Nieruchomości Mieszkania

Opublikowano: 12-03-2024 | Wygaśnie: 10-06-2024

730 000,00 zł

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja:
Telefon: pokaż numer telefonu...

Szczegóły

Rynek: Pierwotny
Powierzchnia (w m2): 44
Liczba pokoi: 1
Liczba pięter: 12
Rok budowy: 2025
Ogrzewanie: klimatyzowane
Imię i nazwisko agenta: Patryk Furmanek
Adres e-mail agenta: patryk.furmanek@crystal-home.pl

Opis

Vincitore Volare to nowy kompleks apartamentów premium w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, który uzupełnia ekskluzywną kolekcję nieruchomości w dzielnicy mieszkalnej Arjan.

Zgodnie z planem zagospodarowania, realizowanym przez renomowaną firmę deweloperską Vincitore Real Estate, inwestycja zostanie ukończona na początku 2025 roku.

Aby zapewnić przyszłym mieszkańcom luksusowy styl życia i komfortowe warunki, deweloper wyposażył budynek w najnowocześniejsze udogodnienia i usługi.

Na poziomie podium zaaranżowano sztuczne wodospady, salę klubową i ozdobny domek na drzewie. Społeczność posiada również ogród, pole golfowe i podniebny basen. A to tylko niektóre z zalet inwestycji Vincitore Volare, zaledwie 20 minut od słynnego wieżowca Burdż Chalifa.

Przedpłata od20%

Prestiżowa okolica - Arjan - to jedna z najpopularniejszych dzielnic Dubaju, część dużej rozwijającej się społeczności Dubiland. Miejsce to jest popularne dzięki ogromnemu ogrodowi kwiatowemu Miracle Garden i Parkowi Motyli.

Nadzorujemy cały proces zakupu nieruchomości W Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W szczególnych przypadkach lecimy z Państwem na prezentacje lub czeka agent na miejscu.

CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI

Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8,

The Burlington Tower -20th Floor - Marasi Dr - Duba

tel. 534 939 081 lub 534 868 281

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Sprzedam Oxycontin 80mg

<p><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Contact me now if you are interested in purchasing. </font></font><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><fo...

600,00 zł

Kup leki na cukrzycę i odchudzanie i nie tylko

<p><font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Buy diabetes and weight loss medicines and more WhatsApp: +420739910318 </font></font><br /> <font style="vertical-align:...

600,00 zł

Wys,okiej jakoś,ci leki O.T.C sprzedawane bez recepty

<p>Kup środki przeciwbólowe, tabletki nasenne, pigułki dietetyczne, pigułki aborcyjne, suplement fitness itp.Whatsapp +420739910318 Telegram: https://t.me.//marcokimin<br /> Adipex, Oksykotyna, Hypnog...

600,00 zł

Dostępne oryginalne leki

<p>Małe i duże ilości, suplement fitness, lek przeciwbólowy Tabletki nasenne, odchudzające itp. Adipex, oksykotyna, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Adderall, Ritalin, Fentanyl, Subutex, Concert...

600,00 zł (do negocjacji)