Domy w Sztynorcie

Nieruchomości Domy

Opublikowano: 12-03-2024 | Wygaśnie: 10-06-2024

2 299 000,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Warmińsko-mazurskie

Szczegóły

Rynek: Pierwotny
Powierzchnia (w m2): 168
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Rok budowy: 2023
Ogrzewanie: pompa ciepła
Imię i nazwisko agenta: Inga Zawadzka-Furmanek
Adres e-mail agenta: inga.zawadzka-furmanek@crystal-home.pl

Opis

Na sprzedaż - pięć domów o powierzchni 168m każdy, położonych na działkach o powierzchni od 1500m do 1900m w Sztynorcie (powiat Węgorzewo, województwo warmińsko-mazurskie).

VAT 23%

Proporcje i detale domów zostały odwzorowane na podstawie sąsiednich budynków, stąd powierzchnia domów to 168m.

Kolorystyka oraz zestaw użytych materiałów są wynikiem prac konserwatorskich i archeologicznych prowadzonych w obrębie dawnego folwarku w Sztynorcie. Stolarka okienna i drzwiowa została wykonana z litego bezsęcznego drewna z systemem typu termofloat, natomiast dach pokryto najwyższej jakości dachówką ceramiczną marki Braas. Delikatne detale wycięte w drewnie na szczytach budynków stanowią odniesienie do ozdobnych lukarn Pałacu w Sztynorcie.

Projekt aranżacji terenów zielonych bazuje na lokalnej roślinności z uwzględnieniem płotów, ścieżek, podjazdów, miejsc na grilla.

W każdym z domów zamontowano pompę ciepła marki NIBE zintegrowaną z systemem rekuperacji. Dodatkowo, wspomniany system został zaopatrzony w sterownik SMART, który dzięki aplikacji NIBE Uplink pozwala na zdalne sterowanie temperaturą powietrza i wody w obiekcie. To proekologiczne i ekonomiczne udogodnienie sprawia, że można kontrolować zużycie energii, będąc bardzo daleko od domu. Twarda woda potrafi być dużym problemem, dlatego instalacja wodna została wzbogacona o zmiękczacz wody marki USTM.

Niebanalna lokalizacja

Sztynort jest dobrze znany żeglarskiej braci. Położony na uboczu port stanowi atrakcyjny punkt na trasie wielu rejsów. Unikatowość Sztynortu nie zamyka się wyłącznie w jego nietuzinkowym położeniu. To miejsce zostało docenione przez osadników wiele wieków temu, a echo historii wciąż wybrzmiewa w bogatej faunie i florze sztynorckiego rezerwatu i zabytkowej zabudowie.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Szczegóły oferty: CRYSTAL HOME

nieruchomości Świdnica, ul. Licznikowa 5/8 -Inga Zawadzka-Furmanek

numer licencji 22999,

tel. 534 868 281

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Sprzedam Oxycontin 80mg

<p><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Contact me now if you are interested in purchasing. </font></font><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><fo...

600,00 zł

Kup leki na cukrzycę i odchudzanie i nie tylko

<p><font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Buy diabetes and weight loss medicines and more WhatsApp: +420739910318 </font></font><br /> <font style="vertical-align:...

600,00 zł

Wys,okiej jakoś,ci leki O.T.C sprzedawane bez recepty

<p>Kup środki przeciwbólowe, tabletki nasenne, pigułki dietetyczne, pigułki aborcyjne, suplement fitness itp.Whatsapp +420739910318 Telegram: https://t.me.//marcokimin<br /> Adipex, Oksykotyna, Hypnog...

600,00 zł

Dostępne oryginalne leki

<p>Małe i duże ilości, suplement fitness, lek przeciwbólowy Tabletki nasenne, odchudzające itp. Adipex, oksykotyna, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Adderall, Ritalin, Fentanyl, Subutex, Concert...

600,00 zł (do negocjacji)