Piękna działka z WZ dla dwóch domów

Opublikowano: 01-07-2024 | Wygaśnie: 29-09-2024

2 500 000,00 zł

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Dodane przez: ewanieruchomosci
Lokalizacja: Polska
Mazowieckie
Telefon: pokaż numer telefonu...

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 5000
Imię i nazwisko agenta: Krystyna Gajda
Adres e-mail agenta: nieruchomosciewa@wp.pl

Opis

Sprzedam wyjątkowo atrakcyjną przyrodniczo działkę w Józefowie k. Otwocka. bezpośrednio graniczącą z rezerwatem przyrody, z panoramą na malownicze łąki i Wisłę, w otulinie starorzecza rzeki Świder.

Powierzchnia działki; 5000 m2

Wymiary działki 35 m x 88 m x 75 m x 100 m

Działka bardzo dobrze skomunikowana, czas dojazdu do Warszawy ok. 20 minut, 18 km od centrum Warszawy, 5 km od obwodnicy Mostu Południowego.

Działka ma prawomocne warunki zabudowy (WZ) na dwa domy lub rezydencje.

Inwestorowi na życzenie wskażę sprawdzoną firmę budowlaną, która w terminie do 8 miesięcy zagospodaruje całą działkę i wybuduje jeden większy lub dwa np. po 160 m2 domy w systemie energooszczędnym, pasywnym lub zero energetycznym z fotowoltaiką, pompą ciepła, biologiczną oczyszczalnią ścieków itp. Takie domy aktualnie otrzymują duże refinansowanie z dotacji UE i gwarancję superniskich kosztów eksploatacyjnych co ma ogromne znaczenie przy galopujących cenach nośników energii.

Działka o charakterze leśnym usytuowana na wysokiej skarpie. Położona w bezpośrednim sąsiedztwie Rezerwatu Przyrody Wyspy Świderskie ciągnącym się do samej Wisły. Około 400 m od malowniczej rzeki Świder. Działka znajduje się w pasie nadwiślańskim z widokiem na Wisłę. Bardzo dużą zaletą działki jest brak sąsiedztwa domów od strony rezerwatu co daje gwarancję 100% prywatności, spokoju i czystego powietrza. Idealne wyniki pomiarów PM 10 i PM 2.5 (mierniki obrazujące zanieczyszczenie powietrza trującymi gazami) co jest wyjątkiem w okolicach Warszawy. Po obu stronach działki starodrzew. Na działce liczne trzystuletnie dęby, graby, jesiony, lipy, akacje, sosny.

Józefów elitarna miejscowość granicząca z miastem stołecznym Warszawa. Przed wojną Józefów miał dostać status uzdrowiska z uwagi na mikroklimat. Ok. 1.5 km do pola golfowego, kortów tenisowych, basenów, klubu fitness, SPA, centrum odnowy biologicznej, strzelnicy, stadniny koni Wex, szkoły Yogi, callanetics, hotelu Holiday Inn. W okolicy szkoły, przedszkola, kliniki, szpitale wszystkich prawie specjalności, kliniki medyczne, supermarkety, urzędy.

Proszę uprzejmie o kontakt.

Krystyna tel. 513 040 560

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Biuro pobiera wynagrodzenie za swoją pracę.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze