DZIAŁKI Z PIEKNYM WIDOKIEM NA GÓRY

Opublikowano: 23-06-2024 | Wygaśnie: 21-09-2024

290 000,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Dolnośląskie
Kłodzko
Wilcza

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 4247
Imię i nazwisko agenta: Karolina Popiel
Adres e-mail agenta: karolina.popiel@crystal-home.pl

Opis

OSTATNIE 3 DZIAŁKI

Działka budowlana znajdująca się w malowniczej miejscowości Wilcza, w powiecie Kłodzkim, o powierzchni 4247m2 jest wspaniałą okazją dla osób, które marzą o zamieszkaniu w otoczeniu pięknej przyrody. Częściowo zalesiona i z dostępem do własnego przydomowego lasu, ta działka oferuje idealne warunki dla miłośników natury i spokoju.

Z działki rozciąga się piękny widok na góry, co pozwala cieszyć się niesamowitym krajobrazem każdego ranka, delektując się kawą lub innym napojem. Wkrótce na działkach w okolicy Maja ma być dociągnięty prąd, co zapewni łatwe podłączenie instalacji elektrycznej.

Działka ma doprowadzoną wodę, co jest bardzo istotne w przypadku budowy domu jednorodzinnego. Plan zagospodarowania przestrzennego na terenie działki przewiduje zabudowę jednorodzinną, co daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb i preferencji.

Jeśli ta działka nie spełnia Twoich wymagań, istnieje możliwość zakupienia innych działek

- 1302M2

- 1219M2

Jeśli marzysz o zamieszkaniu w spokojnym miejscu, w otoczeniu gór, ta działka może być doskonałym wyborem dla Ciebie. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci spełnić Twoje marzenie o własnym domu w pięknej okolicy.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Naszym klientom oferujemy:

Opiekę prawną

10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin

10% - 15% rabatu na zakupy w Domino

15% rabatu w BelPol

Rabaty do OBI

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8 ,

Karolina Popiel, numer licencji 23766

tel. +48 731 246 561

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze