Piękna działka na sprzedaż

Opublikowano: 23-06-2024 | Wygaśnie: 21-09-2024

972 790,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Dolnośląskie

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 14966
Imię i nazwisko agenta: Inga Zawadzka-Furmanek
Adres e-mail agenta: inga.zawadzka-furmanek@crystal-home.pl

Opis

Oferujemy Państwu na sprzedaż przepiękną działkę położoną w Michałkowej, koło Zagórza Śląskiego.

Działka znajduje się w spokojnej okolicy pełnej zielonych terenów. Z cudowną panoramą na góry. Działka posiada własny las.

Działka numer 148/6 w przeważającej części tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i zabudowy mieszkaniowo rekreacyjnej pozostałej części pod tereny lasów.

Miejsce w którym znajduje się działka jest magiczne i jedyne w swoim rodzaju. Idealne miejsce dla osób, które pragną spokoju i ucieczki od miejskiego zgiełku.

Naszym klientom oferujemy:

10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin

Opiekę prawną

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości. Zapraszam na bezpłatną prezentację.

Szczegóły oferty: CRYSTAL HOME nieruchomości Świdnica, ul. Licznikowa 5/8 - Inga Zawadzka - Furmanek numer licencji 22999, tel. 534 868 281

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze