Domy w Sztynorcie

Nieruchomości Domy

Opublikowano: 23-06-2024 | Wygaśnie: 21-09-2024

2 299 000,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Warmińsko-mazurskie

Szczegóły

Rynek: Pierwotny
Powierzchnia (w m2): 168
Liczba pokoi: 5
Liczba pięter: 1
Rok budowy: 2023
Ogrzewanie: pompa ciepła
Imię i nazwisko agenta: Inga Zawadzka-Furmanek
Adres e-mail agenta: inga.zawadzka-furmanek@crystal-home.pl

Opis

Na sprzedaż - pięć domów o powierzchni 168m każdy, położonych na działkach o powierzchni od 1500m do 1900m w Sztynorcie (powiat Węgorzewo, województwo warmińsko-mazurskie).

VAT 23%

Proporcje i detale domów zostały odwzorowane na podstawie sąsiednich budynków, stąd powierzchnia domów to 168m.

Kolorystyka oraz zestaw użytych materiałów są wynikiem prac konserwatorskich i archeologicznych prowadzonych w obrębie dawnego folwarku w Sztynorcie. Stolarka okienna i drzwiowa została wykonana z litego bezsęcznego drewna z systemem typu termofloat, natomiast dach pokryto najwyższej jakości dachówką ceramiczną marki Braas. Delikatne detale wycięte w drewnie na szczytach budynków stanowią odniesienie do ozdobnych lukarn Pałacu w Sztynorcie.

Projekt aranżacji terenów zielonych bazuje na lokalnej roślinności z uwzględnieniem płotów, ścieżek, podjazdów, miejsc na grilla.

W każdym z domów zamontowano pompę ciepła marki NIBE zintegrowaną z systemem rekuperacji. Dodatkowo, wspomniany system został zaopatrzony w sterownik SMART, który dzięki aplikacji NIBE Uplink pozwala na zdalne sterowanie temperaturą powietrza i wody w obiekcie. To proekologiczne i ekonomiczne udogodnienie sprawia, że można kontrolować zużycie energii, będąc bardzo daleko od domu. Twarda woda potrafi być dużym problemem, dlatego instalacja wodna została wzbogacona o zmiękczacz wody marki USTM.

Niebanalna lokalizacja

Sztynort jest dobrze znany żeglarskiej braci. Położony na uboczu port stanowi atrakcyjny punkt na trasie wielu rejsów. Unikatowość Sztynortu nie zamyka się wyłącznie w jego nietuzinkowym położeniu. To miejsce zostało docenione przez osadników wiele wieków temu, a echo historii wciąż wybrzmiewa w bogatej faunie i florze sztynorckiego rezerwatu i zabytkowej zabudowie.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Szczegóły oferty: CRYSTAL HOME

nieruchomości Świdnica, ul. Licznikowa 5/8 -Inga Zawadzka-Furmanek

numer licencji 22999,

tel. 534 868 281

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Zielono mi...2 pokoje z dwoma balkonami i m.post.

<p>Oferuję do wynajęcia od 1 września zadbane mieszkanie, nowocześnie urządzone z przynależnym miejscem postojowym zewnętrznym w miejscowości Komorowice (4 km od granic Wrocławia).</p><p></p><p>UKŁAD ...

2 100,00 zł

ATRAKCYJNE MIESZKANIE BLISKO CENTRUM KOŁOBRZEGU!

<p>ATRAKCYJNE MIESZKANIE BLISKO CENTRUM KOŁOBRZEGU!</p><p></p><p>Mamy do zaoferowania mieszkanie usytuowane na drugim piętrze, blisko centrum Kołobrzegu...</p><p></p><p>OPIS NIERUCHOMOŚCI:</p><p>Miesz...

340 000,00 zł

Nowe domy w spokojnej dzielnicy Rybnika.

<p>Jeżeli szukasz nowych domów w zabudowie bliźniaczej w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika to zapoznaj się z tą ofertą.</p><p></p><p>Na sprzedaż nowe domy w Jejkowicach. </p><p></p><p>Budynki zosta...

519 000,00 zł

DESIGNERSKI NOWY DOM- DLA WYMAGAJĄCEGO KLIENTA

<p>English version below.</p><p></p><p>Oferuję do wynajęcia DOM w zabudowie bliźniaczej z 2018 roku, nowocześnie urządzony. rozkładowy i niezwykle funkcjonalny, z pięknym ogrodem, przy cichej, wewnętr...

9 200,00 zł