Budynek restauracyjno-hotelowy z kręgielnią Mazury

Opublikowano: 14-06-2024 | Wygaśnie: 12-09-2024

4 150 000,00 zł

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Dodane przez:
brokermarket
Lokalizacja: Polska
Warmińsko-mazurskie
Konikowo
Telefon: pokaż numer telefonu...

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 1000
Imię i nazwisko agenta: Broker Market
Adres e-mail agenta: biuro@brokermarket.pl

Opis

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego obiektu restauracyjno-hotelowego, położonego w jedynym uzdrowisku na Mazurach, u podnóża Pięknej Góry (272 m n.p.m.). To niepowtarzalna okazja, aby poprowadzić własny biznes przy najbardziej znanym stoku narciarskim w regionie.

Dodatkową, sąsiadującą infrastrukturą, która nie jest objęta ofertą sprzedaży są: stoki narciarskie, kawiarnia obrotowa na szczycie góry, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, stawy oraz park linowy. Te atrakcje dodatkowo zwiększają atrakcyjność miejsca i przyciągają klientów do obiektu restauracyjno-hotelowego. Obiekt może funkcjonować przez cały rok, co zapewnia możliwość generowania stałego i stabilnego dochodu.

Lokalizacja całego obiektu ma bardzo bogatą historię - już w latach pięćdziesiątych XX wieku organizowano tu pierwsze zawody narciarskie, a w 1964 roku powstała drewniana skocznia narciarska, która wielokrotnie gościła Puchar Nizin. Piękna Góra była również gospodarzem prestiżowych imprez, takich jak Puchar Trzech Gór Warmii i Mazur, Family Cup, Międzynarodowe Zawody w Snowboardzie oraz Mistrzostwa Polski w saneczkarstwie.

Budynek, który jest przedmiotem oferty, usytuowany jest w miejscowości Konikowo, 3 km od centrum Gołdapi - jedynej miejscowości uzdrowiskowej na Mazurach. Gołdap przez cały rok przyciąga kuracjuszy i turystów z całej Polski, słynąc przede wszystkim z tężni solankowych, które znajdują się na malowniczej Promenadzie Zdrojowej i Sanatorium Uzdrowiskowego. W Gołdapi i okolicach znajdują się również piękne jeziora, malownicze lasy i liczne szlaki turystyczne, co czyni ją idealnym miejscem na wypoczynek i rekreację.

Oferowana nieruchomość składa się z przestronnego budynku restauracyjno-hotelowego, kręgielni i sali konferencyjnej o łącznej powierzchni około 1 000 m. Część hotelowa obejmuje recepcję, pomieszczenia biurowe oraz 18 pokoi z łazienkami, w tym 3 apartamenty. Restauracja posiada przestronną kuchnię z licznymi pomieszczeniami gospodarczymi, a sala restauracyjna pomieści około 120 osób. Na terenie posesji znajduje się parking oraz dwa korty tenisowe. Kręgielnia jest wyposażona w dwa tory o długości 25,51 m, szatnię, bar i bilard.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze