Atrakcyjna inwestycyjna działka budowlana, Stasiopole, gmina Dąbrówka

Opublikowano: 16-03-2024 | Wygaśnie: 14-06-2024

1 750 000,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: DOMiwa
Lokalizacja: Polska
Mazowieckie

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 54900
Imię i nazwisko agenta: Admin Admin
Adres e-mail agenta: biuro@domiwa.nieruchomosci.pl

Opis

Biuro Nieruchomości DOMiwa oferuje do kupna działkę budowlaną w miejscowości Stasiopole, gmina Dąbrówka, o powierzchni całkowitej 5,4ha.

Nieruchomość malowniczo położona przy drodze szutrowej, w otoczeniu pól, lasów i nielicznych domów jednorodzinnych. 150 metrów do Starorzecza Bugu.

Działka:

- jest płaska, porośnięta trawą,

- jest niezabudowana,

- ma kształt prostokąta o wymiarach 110 x 510m;

- jest częściowo objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (szczegóły poniżej).

Media miejskie w drodze: prąd, woda (planowana).

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego:

7. 1. Ustala się obszary zabudowy letniskowej, oznaczone na rysunku symbolem wsi zgodnie z 1 oraz symbolem L" z kolejnymi numerami. 2. Na obszarach, o których jest mowa w ust. 1. ustala się jako przeznaczenie podstawowe zabudowę letniskową. 3. Dopuszcza się na obszarach, o których jest mowa w ust 1. realizację obiektów pensjonatowych lub mieszkaniowo - pensjonatowych. 4. Minimalna powierzchnia działek wynosi 0,1 ha. 5. Istniejąca zabudowa zagrodowa może podlegać wymianie, rozbudowie i przebudowie oraz zmianie sposobu użytkowania budynków pod warunkiem utrzymania przeznaczenia podstawowego lub dopuszczalnego terenu, wymienionego w ust. 1. i ust. 2. 6. Do czasu realizacji komunalnych urządzeń zaopatrzenia w wodę i odprowadzenia ścieków przewiduje się indywidualne ujęcia wody oraz urządzenia do gromadzenia ścieków sanitarnych z zapewnieniem ich usuwania i oczyszczania, stosownie do odrębnych przepisów. 20. 1. Wyznacza się obszar P I . L -2 zabudowy letniskowej. 2. Obszar o którym mowa w ust. 1. obejmuje działki nr 320 i 322, stanowiące użytek rolny. 3. Dla obszaru o którym mowa w ust. 1. obowiązują ustalenia określone w 7. a ponadto: 1) przy wydawaniu decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu oraz dokonywaniu podziałów geodezyjnych należy zachować szerokość linii rozgraniczających dróg pokazaną na rysunku, określoną zgodnie z przepisami szczególnymi; 2) nieprzekraczalne linie zabudowy mieszkaniowej oraz innych obiektów z pomieszczeniami przeznaczonymi na pobyt ludzi, określone zgodnie z przepisami szczególnymi, pokazano na rysunku; 3) możliwy jest podział obszaru na działki budowlane pod warunkiem zapewnienia dojazdu do drogi publicznej.

Naszym Klientom zapewniamy kompleksową obsługę transakcji:

- pomoc w uzyskaniu finansowania,

- pomoc prawną,

- pomoc w prowadzeniu negocjacji,

- pomoc w uzyskaniu potrzebnych dokumentów.

Pomoc w zakresie wszelkich spraw związanych z załatwieniem finansowania nieruchomości jest usługą bezpłatną.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani ofertą - pod numerem 722 020 599 umówicie się na obejrzenie działki i uzyskacie dodatkowe informacje.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze