Dom z łowiskiem wędkarskim

Nieruchomości Domy

Opublikowano: 16-03-2024 | Wygaśnie: 14-06-2024

2 100 000,00 zł

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 319
Liczba pokoi: 7
Rok budowy: 2009
Ogrzewanie: biomasa
Imię i nazwisko agenta: Broker Market
Adres e-mail agenta: biuro@brokermarket.pl

Opis

Na sprzedaż nieruchomość usytuowana zaledwie 4 km od centrum Gołdapi. Położona tuż obok szlaku rowerowego Green Velo. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Istnieje opcja zamiany z dopłatą na mieszkanie (minimum 3 pokojowe) w Gołdapi lub Białymstoku.

Ta posiadłość nie tylko zapewnia idealne warunki do życia, gwarantując prywatność i brak sąsiadów w bliskiej okolicy, ale także posiada ogromny potencjał biznesowy. Posesja pozwala na rozbudowę łowiska rekreacyjnego o dodatkowe miejsca noclegowe, domki letniskowe, a nawet pola namiotowe/campingowe. Łowisko posiada pozwolenie wodno-prawne, a gospodarstwo posiada nadany numer weterynaryjny. To doskonała oferta dla tych, którzy chcieliby rozwijać działalność związaną z rekreacją, agroturystyką czy wędkarstwem.

Oferowana posiadłość znajduje się na działce o numerze 68/5. Jej powierzchnia to 8,23 ha, z czego 4,6 ha obejmuje 7 malowniczych, zarybionych stawów, które oferują bogactwo gatunków ryb takich jak: karasie, sandacze, okonie, karpie, sumy, liny i amury. Ostatni narybek wpuszczony w 2023 roku. Stawy te od lat wykorzystywane są jako łowisko rekreacyjne dla wędkarzy. Na działce znajduje się naturalny ciek wodny, a wbudowane mnichy regulują przepływ wody.

Na posesji znajdują się lasy, w których co roku wyrastają grzyby (rydze). Posadzone są drzewa (jabłonie, śliwy i wiśnie) oraz krzewy owocowe (agrest, porzeczki, maliny i aronie). Na rabatkach rosną wieloroczne kwitnące rośliny, w ogrodzie znajduje się także zadaszona wiata z doprowadzoną siłą, pod którą można zaparkować 2 auta oraz przechowywać drewno kominkowe. Tuż obok stawów znajduje się oświetlona wiatka grillowa z drewnianym stołem, ławami, grillem, pergolą oraz budynek gospodarczy na narzędzia ogrodnicze. Nieruchomość znajduje się na obszarze Natura 2000, z korzyściami z regularnych dopłat z ARiMR.

Powierzchnia całkowita domu to 319 m. Parter o powierzchni 123 m oferuje otwartą przestrzeń dzienną z widokiem na stawy, las i zawiera: kuchnię, jadalnie i salon, z którego można wyjść na ogród. Na parterze znajdziemy także spiżarnię, łazienkę z prysznicem, sypialnię, oraz wejście do apartamentu, który posiada także oddzielne wejście z zewnątrz. Apartament stworzony został z myślą o prowadzeniu agroturystyki, bazy noclegowej dla wędkarzy i turystów, posiada dwa pomieszczenia i łazienkę z prysznicem.

Piętro o powierzchni 60m to 3 sypialnie, przestronny hol, który służyć może jako dodatkowy pokój dzienny/salon, garderoba i łazienka z wanną.

Piwnica o powierzchni 136 m została kompletnie zaadoptowana, a na całej jej powierzchni położona została terakota. W tej części domu znajdziemy: salkę kominkową, pralnię, pomieszczenie przygotowane do adaptacji na saunę (posiada doprowadzoną siłę), łazienkę z prysznicem, kuchnię letnią, spiżarnię, kotłownię oraz garaż jednostanowiskowy. Ogromna przestrzeń na tym poziomie domu daje możliwości tworzenia dodatkowych pokoi rekreacyjnych, siłowni lub przekształcenia w pokoje do wynajęcia, co stanowi idealne rozwiązanie dla agroturystyki. Dodatkowo, w każdym z pomieszczeń w piwnicy znajdują się okna, zapewniające naturalne światło i wentylację.

Udogodnienia

Odkurzacz centralny, ogrzewanie podłogowe w części pomieszczeń, 2 kolektory słoneczne, alarm, kamera, instalacja fotowoltaiczna 5,25 kWp, ekologiczna przydomowa oczyszczalnia ścieków, pomost przy największym stawie, wykonane z kamienia blaty kuchenne, 3 parapety, półki w łazience na piętrze, schody zewnętrzne oraz zabudowa kominka, który umożliwia rozprowadzenie ciepła do salonu i sypialni na piętrze. W części działki rozprowadzone jest podziemne przyłącze energetyczne. Integralną częścią oferty jest wyposażenie i zabudowa dwóch kuchni i czterech łazienek oraz cały osprzęt oświetlenia elektrycznego.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Sprzedam Oxycontin 80mg

<p><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Contact me now if you are interested in purchasing. </font></font><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><fo...

600,00 zł

Kup leki na cukrzycę i odchudzanie i nie tylko

<p><font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Buy diabetes and weight loss medicines and more WhatsApp: +420739910318 </font></font><br /> <font style="vertical-align:...

600,00 zł

Wys,okiej jakoś,ci leki O.T.C sprzedawane bez recepty

<p>Kup środki przeciwbólowe, tabletki nasenne, pigułki dietetyczne, pigułki aborcyjne, suplement fitness itp.Whatsapp +420739910318 Telegram: https://t.me.//marcokimin<br /> Adipex, Oksykotyna, Hypnog...

600,00 zł

Dostępne oryginalne leki

<p>Małe i duże ilości, suplement fitness, lek przeciwbólowy Tabletki nasenne, odchudzające itp. Adipex, oksykotyna, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Adderall, Ritalin, Fentanyl, Subutex, Concert...

600,00 zł (do negocjacji)