Gemz Apartament z basenem

Nieruchomości Mieszkania

Opublikowano: 12-03-2024 | Wygaśnie: 10-06-2024

1 700 000,00 zł

pokaż numer telefonu...

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja:
Telefon: pokaż numer telefonu...

Szczegóły

Rynek: Pierwotny
Powierzchnia (w m2): 125
Liczba pokoi: 3
Liczba pięter: 25
Rok budowy: 2024
Ogrzewanie: klimatyzowane
Imię i nazwisko agenta: Patryk Furmanek
Adres e-mail agenta: patryk.furmanek@crystal-home.pl

Opis

GEMZ by Danube Properties to nowa inwestycja mieszkaniowa oferująca studia, apartamenty z 1, 2 i 3 sypialniami, zlokalizowana w Al Furjan w Dubaju. Ten nowo dodany projekt mieszkaniowy oferuje standardową jakość dewelopera i ulepszone udogodnienia związane ze stylem życia dla Ciebie i Twojej rodziny.

Studio, 1, 2, 3 Bedrooms - 410 to 2,253 sq. ft.

MARZEC 2025 - odbiór

Plan 60/40 %

10%Przy rezerwacji

40%Podczas budowy

10%W dniu przekazania

40%- do 2028r

Dzięki strategicznej lokalizacji w Al Furjan w Dubaju, mieszkańcom oferuje spokojny styl życia w ekskluzywnej dzielnicy projektowej. Szybka i łatwa nawigacja dodatkowo umożliwia mieszkańcom dostęp do kluczowych miejsc zaledwie kilka minut od miejsca zamieszkania.

Doświadcz połączenia wyobraźni i współczesnej klasy, które oferuje mieszkańcom zamknięty styl życia z godnym uwagi zestawem udogodnień poprawiających jakość życia. Prywatny szczyt oznacza jego wejście dzięki doskonałej lokalizacji w Al Furjan, który znajduje się w odległości krótkiego spaceru od udogodnień na kontynencie.

Prywatna elewacja jest przygotowana do oferowania selektywnego trybu życia, co prowadzi do wygodnego komfortu zarówno dla mieszkańców, jak i gości. Dzięki różnym dodatkowym udogodnieniom prowadzisz wygodny styl życia, który zapewnia aktywne środowisko z zapleczem sportowym i odnowy biologicznej.

Najważniejsze cechy projektu:

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Al Furjan w Dubaju

Łatwość dostępności i łączność metra

Ekskluzywna okolica z wieloma udogodnieniami

Rezydencje z wyposażeniem światowej klasy

Atrakcyjne i wykonalne opcje planu płatności

Nadzorujemy cały proces zakupu nieruchomości W Zjednoczonych Emiratach Arabskich. W szczególnych przypadkach lecimy z Państwem na prezentacje lub czeka agent na miejscu.

CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI

Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8,

The Burlington Tower -20th Floor - Marasi Dr - Duba

tel. 534 939 081 lub 534 868 281

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Sprzedam Oxycontin 80mg

<p><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Contact me now if you are interested in purchasing. </font></font><br /> <font style="vertical-align:inherit;"><fo...

600,00 zł

Kup leki na cukrzycę i odchudzanie i nie tylko

<p><font style="vertical-align:inherit;"><font style="vertical-align:inherit;">Buy diabetes and weight loss medicines and more WhatsApp: +420739910318 </font></font><br /> <font style="vertical-align:...

600,00 zł

Wys,okiej jakoś,ci leki O.T.C sprzedawane bez recepty

<p>Kup środki przeciwbólowe, tabletki nasenne, pigułki dietetyczne, pigułki aborcyjne, suplement fitness itp.Whatsapp +420739910318 Telegram: https://t.me.//marcokimin<br /> Adipex, Oksykotyna, Hypnog...

600,00 zł

Dostępne oryginalne leki

<p>Małe i duże ilości, suplement fitness, lek przeciwbólowy Tabletki nasenne, odchudzające itp. Adipex, oksykotyna, Hypnogen, Stilnox, Zolpidem, Zolpinox, Adderall, Ritalin, Fentanyl, Subutex, Concert...

600,00 zł (do negocjacji)