Lokal handlowo-usługowy, 32,68m2

Opublikowano: 12-03-2024 | Wygaśnie: 10-06-2024

180 000,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Dolnośląskie
Świdnica
Ofiar Oświęcimskich

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 32,68
Liczba pięter: 0
Ogrzewanie: brak
Rok budowy: 1980
Imię i nazwisko agenta: Karolina Popiel
Adres e-mail agenta: karolina.popiel@crystal-home.pl

Opis

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę lokalu idealnego pod usługi lub handel o powierzchni 32,68 m2, zlokalizowanego w Świdnicy.

Sprzedaż na zasadach wkładu wniesionego (wzniesienie budynku, dach, elewacja, okna, wykończenie itp.)

Grunt pod budynkiem dzierżawiony od miasta.

Miasto wyraziło zgodę na przeniesienie dzierżawy na nowych właścicieli.

To doskonała okazja dla przedsiębiorców poszukujących przestrzeni do rozwoju swojej działalności w atrakcyjnym punkcie miasta.

Wnętrze lokalu składa się z trzech pomieszczeń, co zapewnia elastyczność w aranżacji przestrzeni pod konkretne potrzeby biznesowe. Oto szczegóły pomieszczeń:

Sala główna - przestronne pomieszczenie, które stanowi główną część lokalu. To idealna przestrzeń do urządzenia sklepu, biura, kawiarni lub innego rodzaju działalności.

Zaplecze - pomieszczenie to może być wykorzystane jako miejsce na magazyn, kuchnię lub inne potrzeby związane z prowadzeniem biznesu.

Toaleta - istotnym udogodnieniem dla pracowników.

Lokalizacja tego obiektu jest wyjątkowo korzystna. W jego najbliższym otoczeniu znajduje się duża ilość miejsc parkingowych, co ułatwia dostęp dla klientów i pracowników. Dostępność parkingu może znacząco przyciągnąć klientów i ułatwić funkcjonowanie biznesu.

Lokal wymaga odświeżenia i dostosowania do konkretnych potrzeb przedsiębiorcy. Jednak budynek, w którym się znajduje, został ocieplony, a elewacja odświeżona.

Cena podlega negocjacji

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tą ofertą, zachęcamy do kontaktu, aby uzyskać więcej informacji i umówić się na obejrzenie tego obiektu. Niezwłoczne działanie może otworzyć drzwi do sukcesu w tym uroczym miejscu.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Naszym klientom oferujemy:

Opiekę prawną

10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin

10% - 15% rabatu na zakupy w Domino

15% rabatu w BelPol

Rabaty do OBI

Świadectwo energetyczne w 48h

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8

Karolina Popiel, numer licencji 23766

tel. +48 731 246 561

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze