2 pokoje 46m2 / Zielone Osiedle

Nieruchomości Mieszkania

Opublikowano: 11-02-2024 | Wygaśnie: 11-05-2024

560 825,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Dolnośląskie
Wrocław

Szczegóły

Rynek: Pierwotny
Powierzchnia (w m2): 48,6
Liczba pokoi: 2
Liczba pięter: 3
Rok budowy: 2025
Ogrzewanie: gazowe
Imię i nazwisko agenta: Dawid Prokopczak
Adres e-mail agenta: dawid.prokopczak@crystal-home.pl

Opis

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na 1. piętrze.

Oferta bez prowizji od strony kupującej.

Odległość od autobusu : 180m

Odległość od tramwaju : 530 m

Odległość od pociągu : 1 570 m

Osiedle na Księżu Wielkim tworzone z myślą o możliwie najlepszym wykorzystaniu przyrody wokół. Wśród dębów, tuż przy terenach Natura 2000 i rzece Zielonej znajdziesz zdrowe miejsce do życia, spokój i niedużą grupę sąsiedzką. Im więcej natury w architekturze i wnętrzach, tym lepsze samopoczucie psychiczne i fizyczne mieszkańców.

Zieleń przewija się zatem w aranżacji osiedla, w miejscach sportu, aktywności oraz otula całe osiedle. Wyobraź sobie jogging Groblą Oławską, z widokiem na bezkres zieleni. Dobiegasz do polany na osiedlu chwila oddechu w cieniu starych drzew. Do Twojej dyspozycji będzie Klub Mieszkańca, z wyposażoną strefą do ćwiczeń.

Wizytówką osiedla będzie wspólny teren w stylu ogrodowym. Oczko wodne, łąki i własny sad drzew owocowych i krzewów będą przyjemnym tłem za oknem i miejscem relaksu. Rodzice docenią naturalny plac zabaw, hamaki i elementy sportowe wpisane w krajobraz. Jeśli spodoba Ci się zielone otoczenie, pozostaje wybór mieszkania. W drugim etapie osiedla znajdziesz funkcjonalne i przemyślane układy 2, 3, 4 i 5 pokojowe.

Balkony, tarasy i ogródki o powierzchni do 75m2 ogrodzone żywopłotami, będą naturalnym przedłużeniem salonu.

Na osiedlu dostępne będą miejsca postojowe w garażach i naziemne, komórki lokatorskie, miejsca na rowery.

Prywatność i bezpieczeństwo podniosą monitoring i kontrola wjazdu. Na osiedlu powstanie sklep, gdzie zrobisz podstawowe zakupy. Tylko 600 m łączy osiedle z ul. Opolską (przedłużenie ul. Krakowskiej), która skupia pełne życie dzielnicy sklepy, usługi, szkoły, przedszkola, przystanki MPK i pętla tramwajowa.

Możliwość dokupienia miejsca postojowego w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskiej.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Naszym klientom oferujemy:

10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin

10% - 15% rabatu na zakupy w Domino

Opiekę prawną

15% rabatu w BelPol

Rabaty do OBI

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8

Dawid Prokopczak tel. +48 512 723 626

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

3 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICY

<p>PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICY</p><p></p><p>Brak prowizji i podatku PCC</p><p></p><p>Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52.84 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji na wro...

679 000,00 zł

3 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICY

<p>PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICY</p><p></p><p>Brak prowizji i podatku PCC</p><p></p><p>Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 49.72 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji na wro...

679 000,00 zł

3 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICY

<p>PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICY</p><p></p><p>Brak prowizji i podatku PCC</p><p></p><p>Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,14 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji na wro...

699 000,00 zł

4 POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICY

<p>PRZESTRZENNE MIESZKANIE Z BALKONEM W CICHEJ OKOLICY</p><p></p><p>Brak prowizji i podatku PCC</p><p></p><p>Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 69,37 m2 znajdujące się na 2 piętrze inwestycji na wro...

849 000,00 zł