Zamieszkaj w stylowej kamienicy, Pałac Hochbergów

Nieruchomości Mieszkania

Opublikowano: 21-08-2023 | Wygaśnie: 19-11-2023

250 000,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Dolnośląskie
Świdnica
Rynek

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 128
Liczba pokoi: 4
Liczba pięter: 3
Rok budowy: 1400
Ogrzewanie: brak
Imię i nazwisko agenta: Karolina Popiel
Adres e-mail agenta: karolina.popiel@crystal-home.pl

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w samym centrum Świdnickiego Rynku.

-128m2 ( dodatkowe 12 m2 dzierżawione od miasta )

Mieszkanie na 3 piętrze, które jest przedmiotem oferty, znajduje się w stylowej Świdnickiej kamienicy znanym jako Pałac Hochbergów. Mieszkanie wymaga kapitalnego remontu, ale dzięki temu można wykończyć je w dowolny sposób i dostosować do własnych potrzeb.

Mieszkanie posiada piękny widok na świdnicki ratusz, co z pewnością dodaje mu uroku. Znajduje się w samym centrum miasta, co umożliwia łatwy dostęp do wielu sklepów, usług i atrakcji turystycznych.

Dobrą wiadomością dla potencjalnych nabywców jest to, że budynek przeszedł już część prac remontowych. Dach został ocieplony i zainstalowany został nowy strop, a elewacja kamienicy została odnowiona. Aktualnie trwają prace remontowe w klatce schodowej.

Ostatecznie, ta nieruchomość ma wiele potencjału i stanowi doskonałą inwestycję dla osób, które chcą wykreować swoje wymarzone mieszkanie w kamienicy o dużej wartości historycznej i kulturowej.

Zapraszam na bezpłatną prezentację.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Naszym klientom oferujemy:

Opiekę prawną

10% rabatu na zakupy w Leroy Merlin

10% - 15% rabatu na zakupy w Domino

15% rabatu w BelPol

Rabaty do OBI

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8

Karolina Popiel tel. +48 731 246 561

Polskie prawo wymaga aby od 28 kwietnia 2023 r. właściciel nieruchomości przeprowadził audyt energetyczny mieszkania, przed jego sprzedażą lub wynajmem w celu uzyskania certyfikatu charakterystyki energetycznej audytowanego budynku. Możemy pomóc Państwu uzyskać świadectwo energetyczne.

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze

Podobne ogłoszenia

Stróżówka, działka budowlana 15 a, 1105S/2023

<p><strong>Do sprzedania działka budowlana w Stróżówce, w kształcie prostokąta, o powierzchni 15 a.  W sąsiedztwie gaz, prąd i kanalizacja. Do szkoły około 300 m. Do sklepu około 400 m. Do centrum Gor...

145 000,00 zł

Stróżówka, działka budowlana 14,5 a, 1104S/2023

<p><span style="font-size:11pt;"><span style="font-family:Calibri, 'sans-serif';"><strong><span style="font-family:Calibri, 'sans-serif';">Do sprzedania działka budowlana w Stróżówce, w kształcie pros...

140 000,00 zł

Kąclowa, działka siedliskowa 60 a, 1103S/2023

<p><strong><span style="font-size:11pt;"><span style="font-family:Calibri, 'sans-serif';">Do sprzedania działka siedliskowa o powierzchni około 60 arów położona w Kąclowej. Dojazd drogą gminną, utward...

150 000,00 zł

rychlá nabídka nebankovní půjčky, kontaktujte ihned

<p>pożyczka pozabankowa dla każdego z bardzo przystępnym oprocentowaniem, kwota pożyczki od 10 000 zł/euro do 40 000 000 zł szybko i solidnie, pospiesz się już teraz i skontaktuj się z nami e-mailem: ...

7 000 000,00 zł (do negocjacji)