LOKAL UZYTKOWY, BLISKO CENTRUM, WEJŚCIE Z ULICY

Opublikowano: 21-08-2023 | Wygaśnie: 19-11-2023

280 000,00 zł

pokaż adres email...

Dodane przez: crystal-home
Lokalizacja: Polska
Dolnośląskie
Świdnica
Długa

Szczegóły

Rynek: Wtórny
Powierzchnia (w m2): 30
Liczba pięter: 4
Ogrzewanie: elektryczne
Rok budowy: 1900
Imię i nazwisko agenta: Karolina Popiel
Adres e-mail agenta: karolina.popiel@crystal-home.pl

Opis

Przedstawiamy Państwu lokal użytkowy o powierzchni 30m2, który jest idealny pod działalność usługową, biurową lub handlową.

Składają się na niego główna sala, przymierzalnia oraz zaplecze z toaletą.

Lokal znajduje się w centrum miasta, co stanowi duży atut, a wejście do niego jest bezpośrednio z ulicy, co sprzyja zarówno ruchowi pieszym, jak i samochodowemu.

Nowe drzwi wejściowe oraz nowe duże okno są świetnym rozwiązaniem, które przyciąga wzrok potencjalnych klientów. Dodatkowo zamontowana jest roleta zewnętrzna.

Lokal jest sprzedawany wraz z całym wyposażeniem, co stanowi wygodę dla przyszłego nabywcy i umożliwia szybki rozpoczęcie działalności. Dużym udogodnieniem są także liczne miejsca parkingowe w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu, co z pewnością przyciągnie klientów.

Obecnie lokal ogrzewany jest elektrycznie, jednak istnieje możliwość zaadaptowania go na ogrzewanie gazowe, ponieważ w budynku jest dostęp do gazu.

Warto wspomnieć, że w bliskich planach jest remont elewacji, co poprawi estetykę budynku i może przyciągnąć jeszcze większą uwagę do oferowanego lokalu.

Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu uzyskania więcej informacji na temat tego atrakcyjnego lokalu użytkowego. To doskonała okazja dla tych, którzy szukają miejsca do prowadzenia działalności w dogodnej lokalizacji blisko centrum miasta.

Przed prezentacją nieruchomości konieczne jest uzyskanie w Naszym biurze statusu klienta poszukującego co odbywa się poprzez podpisanie niezobowiązującego do niczego (w przypadku nie podejmowania decyzji o zakupie czy najmie zaprezentowanej nieruchomości ) umowy pośrednictwa na nabycie czy najem nieruchomości.

Każda transakcja dokonywana za naszym pośrednictwem objęta jest ochroną ubezpieczeniową w PZU S.A. zgodnie z wymogami ustawy o gospodarce nieruchomościami.

Oferujemy bezpłatne wsparcie w uzyskaniu atrakcyjnego kredytu na zakup nieruchomości.

Dla naszych klientów mamy do zaoferowania liczne rabaty do sklepów budowlanych.

Zapraszam na bezpłatną prezentację. CRYSTAL HOME NIERUCHOMOŚCI Świdnica, ul. Licznikowa 5 lok. 8 ,

Karolina Popiel tel. +48 731 246 561

Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właścicieli, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i art. 69 i następnych KC.

Oferta wysłana z programu IMO dla biur nieruchomości

Formularz kontaktowy

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Komentarze